Дюбель фасадний для утеплення 10х200 TERMO/GREY

Дюбель фасадний для утеплення 10х200 TERMO/GREY

В наявності
1.03 грн.

Компанія "Фастенер Хаус" виробляє дюбеля для теплоізоляції європейської якості на німецькому обладнанні.Якості дюбелів підтверджено сертифікатом на виривання.Дюбеля застосовуються для кріплення пінопласту і мінеральної вати до багатьох підстав:бетон,цегла,силікатна цегла,пінобетон,газобетон,порожниста цегла.

Дюбель TERMO - професійна лінія дюбелів, яка відповідає всім стандартам кріплення для теплоізоляції. Результати зусильї виривання дюбеля у випробувальній лабораторії показали перевищення більш ніж у три рази вимог ДСТУ Б В.2.6-36:2008 « Конструкції будинків і споруд. Конструкції зовнішніх стін із фасадною теплоізоляцією опорядженням штукатурками. Загальні технічні умови.» Це стало можливо завдяки использыванию інноваційної конструкції дюбеля і матеріалів при виробництві. Дюбель поліетилен і поліпропілен. Цвях изгибостойкий,ударостійкий сополімер. Інноваційна конструкція дюбеля дає можливість:

1) знизити тепловтрати;

2) Забезпечити легкий, швидкий і надійний монтаж;

3)Забезпечення високої несучої здатності;

4)Безпека кріплення на будь-якій поверхні з гарантією найвысших технічний параметрів

Виробництво знаходиться в Дніпрі.
Пересилка по всій Україні транспортною службою.
Можлива відправка зразків

Длина, мм200 mm
Матеріалполіпропілен
Група кріпленняпластикове кріплення
Галузь застосуваннядля покрівельних робіт, для БМЗ, для будівництва, для утеплення
Для якого матеріалу?для бетону, для блоку легкобетонного, для блоку пустотілого, для блоку суцільного, для газобетону, пінобетону, для каменю, граніту, для цегли пустотілоЇ, керамблока, для цегли суцільноЇ, для полістиролу, пінопласту, для теплоізоляції, для дерева
Товщина матеріалу, що закріплюється (min), мм120 mm
Товщина матеріалу, що закріплюється (max), мм150 mm
Kолірсірий
ВиробникФастенер Хаус
Діаметр отвору, мм10 mm
Загрузка